STARÝ ZÁMEK CHUDENICE, MUZEUM J. DOBROVSKĚHO CHUDNICE : NOĆNÍ PROHLÍDKY ZÁMKU CHUDENICE 4. A 5. 7. 2020

Kontakty

Starý zámek Chudenice
U Černínského zámku 1
33901 Chudenice

tel. 376 398 100
724 007 576

StaryZamekChudenice@email.cz


 

 

Nepřehlédněte

 Při prohlídce výstav, muzea i zámku  prosíme dodržujte bezpečnostní pokyny, které budou umístěny u vstupu do objektu a na tomto webu.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

NOĆNÍ PROHLÍDKY ZÁMKU CHUDENICE 4. a 5. 7. 2020

Správa zámku Chudenice ve spolupráci se skupinou historického šermu Morgana von Maxberg pro Vás připravili noční prohlídky s názvem „Sedmero hříchů“.
Děj příběhu Vás přenese na počátek 15.století, tedy do doby, kdy byl zámek ještě tvrzí. V té době patřila tvrz Černínovi z Chudenic, během své nepřítomnosti přenechával správu panství svému spolehlivému správci Zdislavovi. Ten se z počátku o tvrz staral svědomitě, zakrátko mu ale rychle nabytá moc stoupla do hlavy. Zdislav zpychl, dopřával si hojných a bohatých hostin, společnosti krásných dvorních dam, zlenivěl, z panské pokladny peněz bral a o panství špatně staral. V předvečer Černínova příjezdu si však své špatné jednání uvědomuje a pokusí se napravit.
Podaří se mu to a vyhne se tak pánovu trestu? Na to se přijďte podívat 4.7 od 20-ti hodin nebo 5.7. od 19-ti hodin. Prohlídky každých 30 minut. Nutná telefonická rezervace na čísle 724007576.
Logo - ŠumavaNet.CZ Logo - FILMPRO Znak Chudenice Logo Plzeňský kraj Logo Objevuj památky
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ